Svatební Dary

Tradiční svatební dary

Tradiční svatební dary jsou praktickými dary do domácnosti novomanželů. Pokud se mladí manželé teprve stěhují do společné domácnosti, či zařizují-li si novou, jistě uvítají užitečný svatební dar. Pokud mladý pár již nějakou dobu sdílí společnou domácnost, pak Vám doporučujeme nejprve se zeptat, co jim v domácnosti schází, co by potřebovali. Ne pokaždé je absence mikrovlnné trouby či televize pro novomanžele frustrujícím nedostatkem. Někdy se jedná o životní postoj a tak tímto pro Vás nanejvýš praktickým darem, navíc dobře míněným, můžete místo vlny euforie vyvolat spíše rozpaky.

Tradičním svatebním darem může být téměř cokoli. Při výběru praktického svatebního daru mějte na paměti, že by měl být, pokud možno co nejvíc trvalý. Ačkoli nemůžete doufat, že vysavač od Vás bude věrným pomocníkem v domácnosti až do důchodu, pak plastové kuchyňské náčiní pravděpodobně nevydrží ani do prvního kulatého výročí svatby.

Co praktického a trvalého můžete novomanželům darovat? Mezi nejoblíbenější tradiční svatební dary patří kuchyňské spotřebiče, nádobí, příbory, hrnce, sady skleniček, dekorační předměty do domácnosti, elektronika, lůžkoviny a nejrůznější bytový textil. Tradiční svatební dar může být i úplnou novinkou na trhu a uspokojit jím můžete i náročné povahy. Zde je několik tipů na luxusní moderní a přesto tradiční svatební dary:

Tipy na tradiční svatební dary