Svatební Dary

Jak zabalit svatební dar

Svatební dar by už tím, jak je zabalen měl vypovídat o příležitosti, ke které je darován. Ať už je Váš svatební dar pro novomanžele překvapením, či rozhodli jste se li splnit jim některé přání ze seznamu svatebních darů, vězte, že to, jak svůj svatební prezent zabalíte, se podílí do vysoké míry na celkovém dojmu novomanželů z Vašeho daru. Krásně zabalený svatební dar svědčí o tom, že Vám na novomanželích záleží, že Vás jeho zabalení stálo nějaký čas a práci, což jistě novomanžele potěší.

Domníváte-li se, že jste na balení dárků vyložený nešika, raději využijte balicích služeb specializovaných stánků, dříve než svůj svatební dar rafinovaně strčíte do sebehezčí papírové dárkové taštičky. Svatební dar není dárkem k svátku, proto počítejte s tím, že jeho zabalení vyžaduje určité úsilí.

Ať už jste se rozhodli darovat novomanželům duchny nebo peníze, stojíte před otázkou, jak svůj svatební dar co nejlépe, originálně, vkusně či vtipně zabalit. Poradíme Vám několik tipů na to, jak můžete zabalit svůj svatební dar i jak zabalit peníze jako svatební dar.

Jak zabalit svatební dar?

Tipy do čeho a jak můžete originálně a vkusně zabalit svatební dar.

Jak zabalit peníze?

Tipy a nápady jak vtipně, netradičně a vkusně zabalit peníze jako svatební dar.